Sabancı İngilizce Kursu (Hazırlık Destek)

Sabancı İngilizce Hazırlık Destek Kursu programımız okula devam eden route 1, route 2 ve route 3 öğrencilerine yöneliktir.

Program tamamen bu seviyelerdeki öğrencilerin tipik ihtiyaç ve eksikliklerine göre hazırlanmıştır. Dersler her seviye için farklı sınıflarda ve farklı ders içerikleri ile yapılmaktadır.

Eğitim boyunca programa katılan öğrencilerin akademik İngilizce becerileri (konuşma, okuma, yazma, dinleme) geliştirilir, seviyeye göre kelime çalışmaları yapılıp İngilizce çalışma ve öğrenme konusunda bir çok yöntem öğretilir.

Amacımız öğrencilerin gerekli bütün İngilizce becerilerini edinerek hazırlık okulunu stressiz ve zaman kaybı olmadan tamamlamaları ve Sabancı Üniversitesi‘ndeki bölümlerine ileri seviye bir İngilizce ile başlamalarını sağlamaktır.

Program süresince öğrenciler İngilizce çalışma ve öğrenme konusunda bir çok yöntem öğrenerek hazırlık ve sonrası fakülte hayatı için sağlam adımlar atarlar.

Derslerde ayrıca her route için Sabancı hazırlık okulunda yapılan ödev, quiz, ara sınavlara yönelik ek çalışmalar yapılır.

 

Sabancı Üniversitesi İngilizce Kursu (Hazırlık Destek) detaylı bilgi için tıklayın.

Sabancı İngilizce Hazırlık Destek Kursu için Bize Yazın!

Leave a Reply

Your email address will not be published.