Sabancı ELAE Kursu (Hazırlık Atlama)

Eğitimlerimiz sadece Sabancı Üniversitesi ELAE sınavına girecek öğrencilerden oluşan maksimum 6 kişilik sınıflarda ya da tercihinize göre özel ders olarak, tercihinize göre Online ya da Yüz yüze eğitim olarak verilmektedir

Eğitmen kadromuz Sabancı Üniversitesi sınav sisteminde uzman ve daha önce hazırlık okullarında eğitim vermiş öğretmenlerden oluşmaktadır.

Ders içerikleri Sabancı Üniversitesi hazırlık okuluna halen devam eden route 3 ve route 4; hazırlık beklemeli öğrenciler ve ELAE sınavına girecek yüksek lisans öğrencileri için özel olarak hazırlanmıştır. ELAE sınavının her bölümü üzerinde ayrı ayrı çalışılmaktadır.

Program boyunca Sabancı ELAE sınavına özel olarak hazırladığımız kitap ve materyallerimiz kullanılmaktadır. Bunlar her dönem son sınav içeriğine göre güncellenen özgün kaynaklardır. Program içi materyaller dışında ihtiyaç duyulduğunda öğrencilerimize her konuda ek materyal desteği sağlamaktayız.

Öğrencilerimiz ders saatleri dışında kurumumuzda bulunan Ders Çalışma Salonlarımızda ödev ve çalışmalarını yapıp hocalarına soru sorma imkanına sahiptirler.

 

Sabancı Hazırlık Atlama Kursu detaylı bilgi için tıklayın.

Sabancı Hazırlık Atlama için Bize Yazın!

Leave a Reply

Your email address will not be published.