ELAE Sınav Kaynakları

Sabancı Üniversitesi Hazırlık Okulu öğrencilerine yönelik derslerimiz ihtiyaç ve seviyenize göre Hazırlık Atlama-ELAE Kursu ya da Hazırlık Destek formatında yapılmaktadır.

Her iki eğitimde de derslerde kullandığımız ders kaynakları tamamen amaca yönelik olarak hazırladığımız özgün materyallerdir.

Sabancı Hazırlık Atlama eğitimlerinde tamamen ELAE sınav içeriğine yönelik olarak hazırladığımız kaynaklar kullanılmaktadır. Bunlar bütün sınav içeriğini kapsayacak şekilde hazırlanmıştır. Sınav bölümleri dışında İngilizce eksiklerinizi tamamlamak için ELAE sınavına yönelik ileri gramer ve kelime çalışmaları yapılmaktadır. Derste yapılan çalışmaların uygulamaları düzenli olarak yapılan ELAE deneme sınavlarında takip edilmektedir.

Sabancı Hazırlık Destek eğitimlerimiz hazırlık okuluna devam eden öğrencilere yöneliktir. Burada dersler okul müfredatı dikkate alınarak yapılır. Okulda kullanılanlar dışında nokta atışı hazırladığımız kaynaklarla öğrencilerimiz okul programının hep bir adım önüne geçer. Program boyunca okulda yapılan Ödev, Quiz, Kur sonu sınavlarına yönelik olarak ek çalışmalar yapılmaktadır.

Sabancı ELAE Kaynak İndirmek için tıklayın.

Sabancı Hazırlık Atlama ELAE Sınavı için Bize Yazın!

Leave a Reply

Your email address will not be published.